post

آنتی اسلیپ توسکا (Anti slip Toska) یا ترمز پله محصولی است با سطحی زبر که به کف زمین یا سنگ پله چسبانده می شود و برای جلوگیری از لیز خوردن افراد  بر روی سطوح لغزنده مانند پله ،راهرو و سطح شیبدار ، بسیار مناسب است.91kxEuQHTbL._SL1500_

این محصول در ساختمان های مسکونی و مکان های پر تردد مانند مترو و کارخانجات و اداره ها بسیار کاربرد دارد.

آنتی اسلیپ های توسکا متشکل از چسب مخصوص و بسیار قوی ، نوار بسیار مستحکم و ضد آب از جنس پلی استر ، دانه بندی زبر بسیار با دوام از جنس سیلیکون کارباید می باشند. این محصول باعث ایجاد اصطکاک میان کفش و زمین می شود که در نهایت باعث جلوگیری از لیز خوردن فرد روی پله میشود.

قابل ذکر است شرکت تجهیز سازان صنعت توسکا در این صنعت به عنوان تنها تولید کننده تخصصی این دسته از محصولات میباشد که با ارائه مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت در این راستا فعالیت میکند.

نوارهای ضد لغزش با عرض۵  و ۲٫۵ سانتی متر به صورت رول   ۱۰ متر قابل ارائه میباشد.

این نوار ها در انواع رنگ ها قابل عرضه می باشد (اما با توجه  به تجربه چند ساله  بهتر است در محیط هایی که افراد با کفش تردد می کنند فقط از رنگ مشکی استفاده شود).

کلیه این آنتی اسلیپ ها قابل ارایه به صورت رول با عرض۱۵ سانتی متر در طول ۵۰ مترنیز می باشد.black-non-slip-tape-slipdoctors

 

موارد مصرف :

در همه سطوح  داخلی و خارجی  پله ها، آشپزخانه ها ، راه خروج

اضطراری، راه رو های پر تردد، سالن های تولید کارخانه ها و مراکز صنعتی ، هتل ها و مراکز اقامتی، مترو ها، ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی، ایستگاه های قطار شهری، دانشگاه ها، مدارس، بیمارستان ها ، فرودگاه ها و…

 

مزایای استفاده از آنتی اسلیپ توسکا (Anti slip Toka)

مقاوم در برابر مواد شوینده و آب و اسید ها

مورد استفاده در داخل و خارج ساختمان ها

دوام بسیار بالا ، زبری مناسب ، چسبندگی بسیار قوی و در عین حال بسیار کم هزینه

اجرای بسیار ساده و سریع و در صورت لزوم جدا سازی بسیار ساده (بدون بر جای ماندن اثر چسب یا کاغذ روی سطح)

پایدار در برابر دما های بالای ۹۵ درجه

قابل نصب روی کلیه سطوح صاف و صیقلی( اعم از سنگ، کاشی یا سرامیک، موزائیک، شیشه، فلز، چوب، سطوح رنگ شده ) ،سطوح نا هموار  و زبر ، سطوح فولادی و فلزی و ورق های آجدار

قابلیت تردد با کفش، چرخ ، لیفتراکfall-in-a-public-place-1024x680

بسیار کارآمد و منطبق با استانداردهای ایمنی آمریکا و اروپا

(نکته مهم)

عدم وجود روشنایی و یا نور کم، وجود مواد لغزنده بر روی سطح راه رفتن مانند روغن، چربی، یخ، برف، عدم استفاده از علایم ایمنی(تابلو ایمنی) هشدار دهنده، عدم تعمیر و عیب یابی نکردن سطوح سست، استفاده نکردن از محصولات ضد لغزندگی در سطوح ناهموار  و بسیار لغزنده و وجود چاله و شکاف در هنگام راه رفتن بر روی سطوح برخی از علل شایع لغزندگی و سقوط و صدمات جسمانی هستند.

این شرایط می تواند به طور موقت یا دائم باشد. شرایط دائمی مواردی است  که صاحب ملک (حقیقی و حقوقی) از شرایط غیر ایمن و لغزنده کف با خبر بوده (مشکل لیز بودن پله ها و افراد به دفعات قبلا در آنجا لیزخورده‌اند)و می‌بایست برای رفع آن قبلا اقدام می‌شد.

اگر در شرایط خطرناک برای یک دوره کافی از زمان وجود داشته است، و مالک زمان کافی برای کشف وضعیت خطرناک را داشته باشد صاحبان املاک مسئول تثبیت و یا تعمیر هر گونه شرایط خطرناک که باعث لیز خوردن و سقوط افراد می شود هستند.

در صورت  محرز شدن کم کاری، مالک و مسئول ملک  (تجاری-مسکونی-دولتی-خصوصی) در دادگاه مسئول است.

2 دیدگاه در “سنباده ترمز پله توسکا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *